Copes Diena

5.Posmu Turnīrs: Image result for ice fishing gif
Otrdien – 01.10.2019

Starts – 20:00(EEST)
Hosta Ip:
Apbalvojumi profilos: Ievietoti
Rezultāti:

#Name12345Total
1Alex5757586255289
2jeerinjs4532595154241
3RUSLANS LV048595058215
4juris4101006055125
5romans26451000115
6[Zemledus.Lv] arwills5300047100
7[Zemledus.Lv] Antra0386200100
8[Zemledus.Lv] Pantera286400092
9BORODA205100071
10[XXL] arturs59000059
11ilona251000051
12[Zemledus.Lv] EgilsLv00046046
13Andis00031031
14Jone00002626
15Cipis-LV00024024
16Rupciks00002323
17volda00001616
18Pikachu [RUS]01500015
19NiksLV [LV]00001515
20Ance00014014
21Jukka00014014
22Marek00140014
23Pekka p01300013
24Okeanos00001313
25babcia00120012
26ucus00001212
27[STORM] sasa5611000011
28TAISTO7800001111
29VarnaK…KGZ.10000010
30Vilma000909
31LEM900009
32DanyBeerino 51RUS900009
33Ripster55000099
34Timo000099

5.posma Ezeri:
Mäntylahti – 1-1 – 15.min All spec
Iso-Söimi – 3-1 – 30.min All spec
Jormuanlahti2 -3-1 – 30.min All spec
Linlonlahti – 2-4 – 30.min Only burbot

Interesantas sarunas  Discord vairāk lasīt – Šeit

Atbildēt